گروه بازرگانی کیمند ( شرکت بازرگانی و خدمات بار هوایی تجارت خاورمیانه ) تنها شرکت بازرگانی میباشد که دارای مجوز خدمات حمل هوایی از سازمان هواپیمایی کل کشور میباشد که به اجازه صدور بارنامه و ترخیص قانونی با شرایط ویژه را میدهد .
گروه بازرگانی کیمند به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در حمل بارهای سنگین و تجاری به صورت هوایی توانسته است طی چندین سال فعالیت خود به مشتریان حقیقی و حقوقی بسیاری ارائه خدمات نماید که برخی از این خدمات به شرح ذیل میباشد .
گروه تبازرگانی کیمند همواره سعی کرده است تا خدمات حمل و نقل هوایی مرسولات را برای مشتریان خود با بهترین شرایط و هزینه به مشتریان خود ارائه نماید .
گروه بازرگانی کیمند با اشنایی کامل و داشتن بستر مناسب در چین و ایران و سایر کشورهایی آسیایی شرقی سعی بر ان دارد تا کلیه سفارشات را با بیشترین سرعت و بهترین هزینه ممکن تا حدی که از کیفیت کار کاسته نشود به انجام رساند و با توجه به شیوه ارائه خدمات در فلسفه تجارت و بازرگانی بین المللی تضمین میکند محموله های کلیه مشتریان را به درستی و با کارکنان با تجربه خود جابجا نماید و تمام سعی خود را برای جلب رضایت مشتریان خود انجام دهد .
گروه بازرگانی کیمند به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در حمل بارهای سنگین و تجاری به صورت هوایی توانسته است طی چندین سال فعالیت خود به مشتریان حقیقی و حقوقی بسیاری ارائه خدمات نماید که برخی از این خدمات به شرح ذیل میباشد .
برخی از خدمات حمل و نقل هوایی بار کیمند :
حمل بار سنگین هوایی ( بیش از ۵۰ کیلوگرم ) با نرخ ویژه و رقابتی
حمل اکسپرس مرسولات
اجرای پروژه های خاص هوایی برای صنایع وبا راهکارهای خاص و ویژه
حمل کالاهای خطرناک
خدمات بسته بندی و هندلینگ بار در مبدا و یا مقصد
ترانزیت داخلی بارهایی هوایی
فروش و پیش فروش بارنامه های هوایی
ترخیص مرسولات هوایی توسط تیم مجرب و حرفه ای
برخی از کشورهایی تحت پوشش حوزه خدمات کیمند :
حمل هوایی از چین
حمل هوایی از هنگ کنگ
حمل هوایی از تایوان
حمل هوایی از کره جنوبی
حمل هوایی از ژاپن
حمل هوایی از سنگاپور
پروسه هندلینگ خدمات بار هوایی توسط کیمند :
ما محموله های مشتریان را با مجوز کتبی از صاحب بار در چین و یا آسیایی شرقی به نیابت از شما هندل میکنیم که به طور کلی خدمات ارائه شده توسط کیمند به شرح زیر میباشد :
۱ : کارشناسان کیمند در چین یا مبدا با فروشنده و تامین کننده کالا تماس خواهند گرفت و اعلام دارا بودن مجوز کتبی و قانونی را برای رسیدگی به امور مرسوله و بار مینمایند
۲ : ارائه اطلاعات بار به کارگو و شرکت هواپیمایی مناسب برای رزور
۳ : دریافت تاییده فضا و ظرفیت از طرف شرکت هواپیمایی بر اساس حجم رزرو شده
۴ : پیکاپ محموله از فروشنده و حمل به انبارهای کیمند در چین و سپس ارسال به فرودگاه برای بارگیری
۵ : اگاه سازی شما از مقداری که کیمند در چین توسط هواپیمایی مورد نظر شارژ شده است بر اساس حجم و وزن مرسوله و اطلاعات ارسالی که از قبل به شرکت هواپیمایی اعلام شده است
۶ : ارسال اینویس و فاکتور پرداخت هزینه های حمل هوایی برای صاحب بار
۷ : پرداخت هزینه توسط شما ( صاحب بار ) و ارائه مدارک واریزی به کیمند
۸ : تکمیل مدارک گمرکی و صادرات در صورت نیاز در چین
۹ : حرکت هواپیما به سمت مقصد
۱۰ : ارائه اطلاعات بار و کارگو و شماره بارنامه به صاحب بار
۱۱ : ورود بار به گمینیمرک امام خ
۱۲ : ارائه مدارک بار به صاحب بار برای امور ترخیص و یا در صورت نیاز مشتری به امور ترخیص بار توسط کیمند ( بخش خدمات جانبی مطالعه شود )
۱۳ : تسویه هزینه های ترخیص ، انبارداری , و …
۱۴: اطلاع به شما جهت اماده بودن کالا برای تحویل
۱۵ : تحویل به گیرنده
خدمات جانبی کیمند برای مشتریان خود :
۱ : ترخیص بار در گمرکات کشور
بارهای که به صورت فریت و هوایی از چین وارد شوند برخلاف بارهای اکسپرس شامل سرویس ترخیص نمیباشند و در حالت عادی وظیفه تحویل بار را تا پشت گمرک ( قبل از ترخیص ) به مشتریان دارا میباشد و کلیه مشتریانی که نیاز به خدمات ترخیص را دارا میباشند باید قبل از ورود کالا به گمرکات ایران با هماهنگی های لازم را انجام داده
۲ : بسته بندی
در صورتی که نیاز به بسته بندی و یکپارچه سازی مرسولات و محمولات خود دارید قبل از ثبت سفارش به اطلاع دهید . هزینه بسته بندی مجدد ،جدا از هزینه های ارائه شده در زمان اعلام قیمت میباشد
۳ : انبارداری کالا در چین
در صورتی که نیاز دارید بخشی از کالای شما در انبارهای در چین باقی بماند برای مدت خاصی باید قبل از ثبت سفارش به اطلاع دهید تا اقدامات لازم انجام شود. هزینه انبارداری جدا از هزینه های ارائه شده در زمان اعلام قیمت میباشد
۴ : دریافت گواهی های صادرات , لایسنس , و انجام ازمایشات تخصصی مانند آزمون magnetic و …
در صورتی که فروشنده کالای شما دارای لایسنس صادرات نمیباشد و یا کالا شما کالای خاصی میباشد که باید طبق قوانین خاصی از چین صادر شود گروه تجاری برای انجام این امور در کنار شما خواهد بود .